Ochepovsky Project

31. 10. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://kasarnakarlin.cz/
Místo
Kasárna Karlín
Prvního pluku 20/2, Praha
zobrazit na mapě

Po osmi letech činnosti se Ochepovsky Project rozloučí s fanoušky v Kasárnách Karlín 31. října.

Ochepovsky Project v sobě koncentroval vynikající hráče české jazzové a alternativní scény. Žánrově nezařaditelná tvorba mísila prvky jazzu, neo-soulu, hip hopu i popu. Kromě tuzemských pódií zaznamenala formace četné úspěchy v zahraničí s koncerty v Německu, Polsku či Slovensku. Kapela vydala svůj poslední singl a videoklip s názvem Satellite v lednu tohoto roku.

Ochepovsky Project byl založen roku 2016 a poměrně rychle zaujal svou žánrovou eklektičností a výjimečným souzněním hráčů. Sestava se postupně ustálila na formaci – cellista Šimon Marek, trumpetista Miroslav Hloucal, saxofonista a klarinetista Petr Kalfus, klávesista Jan Aleš, baskytarista Ondřej Hauser a bubeník Michal „Kolouch“ Daněk. Roku 2016 vyšlo album I’m the Wind, o tři roky později navázali sedmipísňovým live EP Take Care of Me. Od roku 2021 vystupuje s kapelou turecká zpěvačka Ilæy, která je také autorkou textu písně Satellite.

Cesty jednotlivých členů se nerozcházejí, stále spolupracují, třeba v rámci doprovodné kapely Lenky Dusilové. Igor Ochepovsky je v současnosti kapelníkem doprovodné kapely Lenky Dusilové, členem 7krát3, spolupracoval s Davidem Kollerem, Annou Julii Slováčkovou, Vesnou, Ewou Farnou, Klárou Vytiskovou a mnoha dalšími.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články