Okay Kaya

19. 10. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.cafevlese.cz
Místo
Café V lese
Krymská 273/12, Praha
zobrazit na mapě

Okay Kaya vystoupí v Café V lese 19. října od 19:30.

Tajuplná, ale nad věcí: hudebnice Okay Kaya v Praze.

Okay Kaya je umělkyní na vrcholu svého „mysteriózního ambivalentního písničkářství“. Zamlžené texty a tajuplnou náladu přináší do každé své písně. V Praze vystupovala na společném koncertu s King Krulem, teď se vrací na první samostatné vystoupení, a s sebou přiveze i chystané čtvrté album Oh My God – that’s so me.

V Café V lese vystoupí norsko-americká altpopová hudebnice 19. října 2024. Vstupenky budou v prodeji od 1. července.

Už svým debutem Both (2018) zaujala hudební média. V té době měla za sebou spolupráci s King Krulem, později nahrávala také s Porches nebo L’Rain. Díky remixu skladby Believe i úspěšné druhé desce Watch This Liquid Pour Itself (2020) se Okay Kaya stala senzací alternativní scény. Trademarkem jejího skládání je nesoudit, nahlížet novou optikou třeba i na odpudivé věci a řídit se instinktem. Okay Kaya dokáže jako nikdo jiný zkoumat celou škálu lidských emocí a popisovat situace, které ostatní přehlíží.

Na Oh My God – that’s so me Okay Kaya znovu hledá krásu v každodenním rytmu. Aby našla klid, odstěhovala se na chladný norský ostrov, kde hledala novou inspiraci. Skrze své introvertství našla nové impulzy ve známých pocitech deja-vu i v pozorování okolní přírody. První singl The Groke je disko baladou o měnící se krajině kolem ní.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články