Open Studios Ostrava 2024

18. 4. 2024 - 20. 4. 2024, Ostrava

Typ akce
Festival
Místo
Ostrava – různá místa
, Ostrava
zobrazit na mapě

Třetí ročník festivalu Open Studios opět v Ostravě. Letos proběhne v termínu 18. až⁠ 20. 4. 2024. Vstup na veškerý program je zdarma.

Na jeden víkend se otevřou dveře ateliérů současných umělkyní a umělců. Návštěvníci mohou nahlédnout do jejich dílen s autentickým autorským výkladem a zažít tvůrčí atmosféru uměleckého ateliéru. Letos se bude možné těšit na komentované prohlídky, vernisáž v Kalerii s čupr uměním Saigon, afterparty, cyklus Artist Talks jednotlivých tvůrkyň a tvůrců, nebo workshop a komentovanou prohlídku ve spolupráci s Plato Ostrava.

Seznam vystupujících umělců: Václav Buchtelík, Roman Deingruber, Hynek Chmelař, Andrea Kuříková, Julie Machallová, Josef Mladějovský, Vlastimil Nenadál, Martin Pavlík, Michal Zych, Jakub Ružinský, Aneta Beranová, Ondřej Uherek, Eliška Kučáková, Jevhen Hryhorjev, Barbora Mikudová, Ondřej Bělica, Jaroslav Malík, Roman Polášek, Martin Popelář, Daniel Balabán, Václav Rodek, Zbyněk Janáček, František Kowolowski, Martina Strakošová, Dominika Goralska, Lenka Škutová, Ivo Škuta, Sabina Knetlová, Ivo Sumec, Libor Novotný, Martin Froulík, Aleš Hudeček, Markéta Hermanová, Jan Vrabček, Markéta Vlčková, Tereza Mátlová, Jiří Sieber, Markéta Kubešová, Adéla Suchánková, Anna Zvárová, Katarína Szanyi, Marek Nenutil.

Festival Open Studios Ostrava je realizován za finanční podpory: statutárního města Ostravy, Moravskoslezského kraje, Ministerstva kultury ČR, Kreston, Sunset Invest a Colibri Capital a za podpory partnerů: Seepoint, MND, Ostravská univerzita a Plato Ostrava.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články