Parra for Cuva

12. 9. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

Parra for Cuva vystoupí 12. září 2024 v pražském Paláci Akropolis.

Parra for Cuva je umělecké jméno německého producenta elektronické hudby a DJe Nicolase Demutha, který do svých skladeb často začleňuje prvky downtempa, deep house a ambientní hudby. Jako multiinstrumentalista experimentuje se zvukem hudebních nástrojů z celého světa a ve své tvorbě rád používá etnické a akustické prvky. Je znám svým melodickým a atmosférickým zvukem.

Po singlech umístěných na předních příčkách a dvou uznávaných albech, Majouré (2014) a Darwîś (2016), došlo k průlomu vydáním alba Paspatou (2018). Následující čtvrté studiové album Juno (2021) zahrnovalo spolupráci se sedmi hudebníky z celého světa a na něm dokázal, že je možné vytvořit hudbu, která funguje stejně dobře na tanečním parketu, jako doma nebo na cestách.

Album Juno ukázalo, že berlínská elektronická hudební scéna může nabídnout víc, než jen tvrdou elektroniku a techno. Očekávané album Mimose bude vydáno v roce 2024 a pohled Parra for Cuva na elektronickou hudbu slibuje další strhující a neotřelý hudební výlet.

Parra for Cuva vystupuje na prestižních festivalech a vyprodává sály po celém světě, včetně Burning Man, Sziget, Fusion, Koko London nebo Concourse Project v Austinu. Jeho strhující živá vystoupení, jako například Cercle Music na úžasném pozadí mexické krajiny, vyzařují silné genius loci. Parra for Cuva si pohrává s rozmanitostí a emocemi a přenáší posluchače do vzdálených zemí a kultur. Jeho jedinečný produkční styl je okamžitě rozpoznatelný po celém světě.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články