Pharmakon + Kollaps + další

17. 12. 2023 21:00, Praha

Typ akce
Koncert
Místo
Bike Jesus
ostrov Štvanice 1125, Praha
zobrazit na mapě

Hluk je v určité konstelaci léčivý, ačkoli se zdá, že někdy může být fyzicky i emocionálně vyčerpávající. Margaret Chardiet aka Pharmakon působila v mnoha punkových kapelách, které ovlivnily její tvorbu a přesahují do mezinárodní DIY hudební komunity. Je také autorkou hudby k filmům Transfiguration (2017) a Sound of Metal (2019). Bike Jesus je jednou ze sedmi zastávek evropského turné, na kterých Pharmakon „vystaví hlukovou stěnu, jež chrání její křehkou duši“.

Na turné s ní společně vyrážejí australští Kollaps. Until The Day I Die je jejich třetí nahrávkou, vydanou v červnu loňského roku. Nekompromisní síla drsné post-industriální hudby vyprávěné pomocí zastřešujících témat jako jsou odsouzení a vykoupení, násilí, romantismus, sexualita a závislosti.

Pro jejich pražskou zastávku se k line-upu přidává Gertie Adelaido. Debutové album Immortality Betweeen Paraoia and Virus vyjde začátkem roku 2024, ale téměř celé již zaznělo živě při supportování Xiu Xiu, Leya, Dreamcrusher nebo na Creepy Teepee, Fluff Festu, No Glucose Festivalu a dalších.

Nebudou chybět ani reprezentanti pražské crew Wrong. Nominováni byli tentokrát Brut Raptor, což je nový projekt Hyaen a C4AT v b2b konfiguraci.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články