Pokémon den

24. 3. 2024 10:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://www.restauracecolumna.cz/konferecni-prostory
Místo
Columna
Pyšelská 2361/4, 149 00, Praha
zobrazit na mapě

Pokémon den je celodenní akce plná tradeování a hraní Pokémon karet. Je určen všem nadšencům do Pokémonů, malým, i těm velkým.

Získal si již značnou oblibu a své pravidelné návštěvníky. Krom tradeování a hraní si děti mohou po celý den vysoutěžit balené Pokémon produkty. Soutěže jsou koncipovány tak, aby každý měl šanci zazářit. Jsou pohybové i vědomostní. Děti musejí často spolupracovat při tom navazují nová přátelství a užívají si společnou radost. Nikdo neprohrává. Protože už jen to, že mají odvahu předstoupit před ostatní, si zaslouží odměnu. A také ji dostanou. Je to den plný emocí a zábavy v bezpečném a přívětivém prostředí. Rodiče se „kochají“ pohledem na své děti a odpočívají. Pokémon den se uskuteční v konferenční budově Columna, která se nachází v ulici Pyšelská 2361/4 na Praha 4 – Chodov. Do haly o velikosti 700m2.

Prodejní stoly na Pokémon karty jsou určeny dětem mladším 13 let věku. Pořadatel si vyhrazuje právo vykázat z akce návštěvníka popř. vystavovatele pokud nebude dodržovat pravidla fér tradeů.

Pravidla:

    1. obchoduje se dle Cardmarketu (price trend)
    1. žádná ze stran nebude tu druhou nutit do výměny pod tlakem
    1. pokud jde o výměnu/trade, nejde o obchod

Jedná se apriori o akci pro děti. Snažíme se zajistit, aby obchody na akci byly v pořádku. V případě dotazů je možné kontaktovat pořadatele na e-mailu pokemonden@email.cz.

Praktické informace:

  • Parkování u konferenční budovy Columna je zdarma s dostatečnou kapacitou až 150 míst. Lze využít také MHD – nedaleké zastávky autobusu „Benkova“ nebo „Knovízská“ – spojení z Metra „Chodov“.
  • Pro omezenou kapacitu je doporučeno zakoupení vstupenky včetně rezervace stolu pro vystavovatele co nejdříve.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články