Příchozí

10. 6. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Divadlo
web
https://vzlet.cz/
Místo
Vzlet
Holandská 669/1, Praha
zobrazit na mapě

Jejich země se nachází daleko od všech lidí. A nebo se ta dálka jenom zdá a bydlí hned vedle vás, za oknem světlíku, za zdí bytu? Je to území, které lze najít pouze s přesnými souřadnicemi. Prožívají v těchto vzdálených končinách celý život a málokdo o tom ví. Každý den se k nim na několik hodin vydávají vyslanci naší společnosti, aby jim za poplatek propůjčili své ruce a nohy, a pak je opět zanechali v jejich hloubání. Myšlení je totiž jediný svobodný akt. Nikoho k němu nepotřebují.

Vzhledem se podobají lidem, vlastnostmi se však někdy liší. Potřebují dvě těla, aby mohli existovat svobodně. Světlo ovládají hlasem, dveře otevírají na dálku. Je takový život vůbec možný? Dá se něco skutečně prožít, když všechny činnosti vykonávají cizí ruce? A co když zrovna žádné další tělo není v dosahu?

Informace pro osoby se zdravotním postižením:

  • Velký sál i toalety jsou bezbariérové.
  • Organizátoři vybízejí osoby se zdravotním postižením, aby pro jistotu dali o své návštěvě dopředu vědět kvůli pomoci při vstupu. Kontaktovat lze buďto produkční Lucii na e-mailu lucie@vzlet.cz nebo na čísle +420 702 068 125.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články