Proplačte se ke štěstí aneb Cry Baby Cry + afterparty: Alena Hladká

23. 8. 2024 20:30, Křinec

Typ akce
Divadlo
web
https://www.zamekkrinec.cz/
Místo
Zámek Křinec - nádvoří
Křinec 1, Křinec
zobrazit na mapě

Představení Proplačte se ke štěstí aneb Cry Baby Cry bude uvedeno 23. srpna 2024 na nádvoří zámku Křinec v rámci festivalu Zámecké léto v Křinci. Po představení bude následovat afterparty se šansony v podání Aleny Hladké.

Pět žen se v kurzu life coachingu pokusí zjistit, jak by měly změnit svůj život. Může člověka ale vůbec někdo naučit, jak žít a jak být šťastný? To je otázka.

Divadelně zrychlený kurz pod vedením kouče Michala Dlouhého se o to pokusí. Změnit svůj život přijdou Klára Cibulková, Eva Vrbková, Kristýna Frejová, Petra Hřebíčková a Blanka Popková, pod režijním dohledem Martiny Krátké.

Co když existuje místo, kde je možné objevit nový pohled na hledání štěstí?

Pantheon production přináší divadelní představení Proplačte se ke štěstí aneb Cry Baby Cry, které zavede na cestu plnou humoru, přemýšlení a objevů. Pod vedením kouče Michala Dlouhého se pět žen vydá na dobrodružství života, aby zjistily, zda je možné naučit se být šťastnými. Možná divákům svitne naděje, že štěstí není něco, co se musí neustále hledat, ale něco, co lze objevovat v každodenním životě, díky novým perspektivám a pochopení.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články