Pulps

8. 11. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Divadlo
web
https://www.420people.org/
Místo
Studio Maiselovka
Maiselova 4, Praha
zobrazit na mapě

Soubor současného tance 420PEOPLE společně s choreografkou a tanečnicí Simonou Machovičovou přináší premiéru s názvem Pulps. Premiéra tanečního duetu vytvořená speciálně pro prostor Studia Maiselovka představí spojení tanečníků (Simona Machovičová & Jindřich Panský) s živou hudbou v podání hudebníka Václava Havelky.

„Naše cesty se protínají. Někdy jen na okamžik, jindy se propojí a už nerozdělí. Emoční vrstvy našeho nitra, které do sebe vsakují šťávy vyvěrající ze vztahů mezi námi. Radosti, smutky, zlomená srdce, oddanost, nevěra, pobláznění, opuštění… koloběh. Naše nitro se plní jako dužiny šťavnatého plodu. Beztvará masa – dužina – která cestuje prostorem, bloudí přítomností jako vzpomínka z minulosti či rozhodnutí z budoucnosti, usilovně pohlcuje nás i sebe jako vztahy každodenního života. Ovládá nás, limituje, stává se naší součástí. My jsme dužinami.“

Již čtvrtá premiéra 420PEOPLE ve Studiu Maiselovka přinese opět intimní kontakt s divákem a vykreslí současné pojetí významu „vztahu“ a reálnou podobu emocí. Jazykem současného tance je Pulps vyobrazením různých fází mezilidského vztahu. To vše za doprovodu autorské hudby Václava Havelky. Nový vizuální rozměr do inscenace vnese tvorba módní návrhářky Martiny Machovičové a její značka Mars Industries, kterou o svůj světelný design doplní Tomáš Morávek.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články