Pulz: Berlin Manson + FVLCRVM

27. 9. 2024 19:30, Praha

Katarína Golisová
Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

Snívalo sa mi, že horel Hotel Kyjev! Berlin Manson se vrací do Paláce Akropolis, tentokrát nebude chybět ani slovenský producent FVLCRVM.

„Minulosť je na nič, korene sú zbytočné, keď neslúžia na to hľadať čo je společné,“ zpívají Berlin Manson na svém debutovém albu Poor but Sexy. Jde jen o jednu z mnoha hlášek, které posluchačům utkvějí v hlavě hned po prvním poslechu. Adam Dragun a Patrik Nagy kombinují rap se synth punkem originálně jako málokdo. Dvojici doplňuje bubeník Tomáš Tabiš, který koncertům přidal ještě víc syrové energie. Skladby Berlin Manson jsou plné rozhořčení ze společenské ignorace, agrese a homofobie.

Pišta Kráľovič aka FVLCRVM patří mezi vyhledávané producenty na slovenské i české scéně. Headlinuje tuzemské festivaly, dělá beaty pro rappery, spolupracuje se zahraničními hvězdami i mladými talenty. Jeho audiovizuální show před lety patřila k vrcholům festivalu Pohoda. Nepřekvapí, že má na kontě už tři ceny Radio_Head Awards – tu poslední za skladbu roku Hotel Kyjev, kterou vydal společně s Berlin Manson. Naživo ve stoprocentním provedení si ji mohou fanoušci užít na konci září v pražském Paláci Akropolis. Těšit se můžou samozřejmě i na FVLCRVMovy aktuální singly a skladby z letošního EP Aimés.

Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground.

Koncert je uspořádán za podpory Liveurope. První celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články