Pulz: P/\ST + Cringe Prince + Hihihahaholky

18. 10. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis - Velký sál
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

První ze dvou podzimních koncertů kapely P/\ST v pražském Paláci Akropolis proběhne 18. října 2024. Večer zahájí rapper Cringe Prince a duo Hihihahaholky.

P/\ST
V rámci série Pulz už kapela stihla vyprodat Malou scénu a o rok později i Velký sál Paláce Akropolis. Teď se dvojice vrací s největším dvojkoncertem svojí dosavadní existence. Rapper Dan Kranich a instrumentalista Ivo Sedláček vystoupí se svou loňskou desku Tinnitus v čele s písní Fivuza market. Na prvním z říjnových koncertů P/\ST doplní dvě čerstvá jména českého alternativního rapu.

Cringe Prince
„Jestli tě, kámo, nebaví život, tak se nemusíš hned předávkovat. Jsou i jiný cesty, kámo,“ vzkazuje Cringe Prince na jedné ze svých letošních EP nahrávek. V Paláci Akropolis rapper vystoupí úplně poprvé. Chybět nebudou ani skladby z loňského alba Drum nebo Cringe Princův freestyle.

Hihihahaholky
Štěpánka Todorová a Alena Novotná debutovali v prosinci 2023 albem Pinky Winky Life. Hihihahaholky vznikly ale už o rok dřív na katedře alternativního a loutkového divadla DAMU. O produkci se stará DJ Matěj Šíma alias taťko Maťko. Ve své hudbě kombinují poeticko-ironické texty a alternativní rap, který samovolně prorůstá do jazzových instrumentací i experimentální elektroniky.

Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články