Pulz: P/\ST + Vladimir 518 & Sifon

19. 10. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

Tinnitus velí vstaň a běž! Druhý ze dvou podzimních koncertů kapely P/\ST v rámci koncertní série Pulz v pražském Paláci Akropolis. Program doplní dvě legendární jména českého rapu – Vladimir 518 a Sifon.

V rámci série Pulz už kapela stihla vyprodat Malou scénu a o rok později i Velký sál Paláce Akropolis. Teď se dvojice vrací s největším dvojkoncertem svojí dosavadní existence. Rapper Dan Kranich a instrumentalista Ivo Sedláček vystoupí se svou loňskou desku Tinnitus v čele s písní Fivuza market.

Na druhém z říjnových koncertů P/\ST doplní dvě nezaměnitelné osobnosti českého rapu. Dva rozdílné přístupy a pohledy na rap. Vladimir 518 je rapper, výtvarník, spisovatel a člen kapely PSH. Sifon je hlavním hlasem WWW Neurobeat, jedné z prvních hiphopových skupin v České republice. Sifon s Vladimirem spolupracoval jako producent už na albu Idiot, jejich cesty se ale od začátku milénia protnuly nespočetněkrát. Ve studiích, na pódiích i mimo ně. V Paláci Akropolis se dvojice představí se svou společnou show, kterou můžete naživo vidět jen velmi ojediněle.

Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články