Pulz: Piqi Miqi + Perrin + Josef Baierl

18. 4. 2024 20:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis - Malá scéna
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

Palác Akropolis rozzáří new wave funk. Vystoupí v Praze usídlený americký umělec Piqi Miqi a maďarský hudebník Perrin.

Piqi Miqi

Jared Bailey se narodil v americkém státě Connecticut. Svou vášeň pro tvorbu muziky ale objevil až v Praze, kde už několik let žije. Jako Piqi Miqi vydal první singl v roce 2016 a postupně do své hudby přidával čím dál víc energie, barev, sex appealu a dalších prvků sci-fi funku. Loni mu vyšlo debutové album Toxic Funkulinity v čele s hitem Funk Upon a Time. Piqi Miqi si u živých vystoupení zakládá na intimní atmosféře a mazání pomyslných hranic mezi publikem a pódiem.

Perrin

Soma Palotai aka Perrin je jedním z nejvýraznějších mladých hudebních hlasů vycházejících z Budapešti. Pestrost hlavního města Maďarska reflektuje už na svém debutovém EP High on Glitter z roku 2021. Perrinův mix indie popu, funku a letní euforie zazněl v rádiích i klubech napříč Evropou. V dubnu ho čeká premiérová show v pražském Paláci Akropolis.

Večer završí Josef Baierl svým DJ setem. Afterparty je pořádaná ve spolupráci s Akropolis Underground.. Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč.

Koncert je uspořádán za podpory Liveurope. První celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články