Pulz: Ventolin + Coals + Kosmic Skaut

1. 12. 2023 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

V pražském klubu Akropolis vystoupí 1. prosince v 19:30 producent Ventolin a polská kapela Coals.

Ventolin: David Doubek je kulturní antropolog a profesor Disco Science. Pod pseudonymem Ventolin se navíc vyhledávanou osobností české elektroniky. V jeho tvorbě se mísí prvky disca a minamlistického techna. Jeho koncerty pohání údery archaických drummachines, zvuky analogových syntezátorů a experimenty starých samplerů. Svou debutovou desku Totem vydal Ventolin v roce 2012, o pět let později se proslavil s nahrávkou Vitajte, na kterou předloni navázalo album Dneska se vyčasilo.

Coals: Polské duo, které tvoří Kacha a Lucassi. Má na kontě dvě dlouhohrající desky a několik EP nahrávek. V současné době kapela pracuje na písních k novému albu, které živě zazní v Praze. Svou koncertní energií, tancem, a hlavně osobitou electropopovou hudbou Coals zaujali na mezinárodních festivalech jako Primavera Sound, Iceland Airwaves, Pohoda nebo Tune In-Tel Aviv. Dvojice si zakládá také na vizuální stránce svých vystoupení.

Kosmic Skaut: Mikuláš Daněk vystupuje jako Kosmic Skaut od roku 2015, zkoumá hudební vesmíry napříč dimenzemi. Vystřídal galaxie hudebních stylů, deep house, new disco, electro…Každý z mnoha žánrů mu předal něco, co si s sebou nese dál. Jeho sety nikdy nejsou o jednom žánru, ale spíše o náladě a frekvenci, groove a vrstvách, které vás vtáhnou a dokáží rozvibrovat. Aktuálně prozkoumává styly jako hypnotic, goa, trance, ale take víc experimentálnější sety plné acidu, bass, ambient a chill music.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články