R. I. E.

13. 12. 2023 19:30, Praha

Typ akce
Divadlo
web
http://www.jatka78.cz/
Místo
Jatka78 - Velká scéna
Bubenské nábřeží 306/13, Praha
zobrazit na mapě

R.I.E. Rest in Euphoria. Odpočívej v euforii. Jaká je cesta k euforii? Co pro tenhle pocit musí člověk udělat? Stačí se podívat na obraz? Být blízko přírodě? Nebo člověk musí vystoupat někam hodně vysoko, aby ji mohl prožít?

Vzrušení. Dekadence. Hudba. Rytmus. Tělo. Zážitek. Kabaret. Show. Euforie. České a zahraniční hvězdy cirkusového světa s hudebním doprovodem od Katarzie rozvibrují imaginaci.

V nové inscenaci Rosti Nováka vytváří účinkující místo, na kterém je možné zapomenout na denní starosti a na existenci času a prostoru, kde je možné svobodně prožít všechno, co přijde. Místo, které vzniká právě v daný okamžik, tady a teď, jen a jen pro diváky. Místo, kde si lze odpočinout v euforii. Společně se dotknout přírody, nahoty, rytmu, humoru, grotesky i satiry. Představení je inspirováno historií české kabaretní scény počátku 20. století. Co mají společného Voskovec a Werich s kabarety, jako jsou La Clique, Moulin Rouge či Blanc de Blanc?

Račte vstoupit! Kudy? Dveřmi, jež vás pustí do světa, kde se může stát cokoli. Propadneme se společně do euforie, do světa niterných prožitků, odkud se možná už nebudeme chtít vrátit.

Představení je nepřístupné pro děti a mladistvé do 15 let.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články