Radkin Honzák: Podojte denně krávu radosti

28. 5. 2024 18:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.theflowbuilding.cz/cze/
Místo
The Flow Building
Václavské náměstí 47, Praha
zobrazit na mapě

Radkin Honzák je kapacita oboru, český psychiatr, publicista, spisovatel, vysokoškolský pedagog a specialista na psychoterapii. Je také jednou z vůdčích osobností psychosomatické medicíny. Mnoho let působí jako vedoucí redaktor časopisu Psychosom.

Působí také jako ambulantní a konziliární psychiatr Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). Řadu let působil jako lékař psychiatrické léčebny Bohnice. Pravidelně se edukativně vyjadřuje k současnému dění v ČR a velmi často veřejně vystupuje. Je též autorem bestselerů o psychopatii, syndromu vyhoření, depresi a dalších publikacích o psychologii.

Co se diváci dozví během besedy:
Všechny psychické potíže jsou způsobeny nedostatkem schopnosti vyrovnat se civilizačním stresem, strachem nebo nezvladatelným tlakem. Nemusí se vždy jednat o zásadní poruchy nebo nemoci, v první řadě je potřeba naučit se věci pojmenovat a pracovat s emocemi. A také v neposlední řadě umět denně pracovat s psychohygienou. Schopnost radovat se, je nejpřirozenější a nejrychlejší lék a řešení na mnoho životních situací. Nejde o velké změny nebo nutné štěstí. Prostě radost je nejsilnější a nejlevnější analgetikum, které si může denně dopřát naprosto každý.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články