Renata Drössler: Chanson mon amour

19. 6. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.phenomen.cz/
Místo
Phenomen
Nádražní 84, Praha
zobrazit na mapě

Večer plný písní v pražském Music Bar Phenomen, kde si pro posluchače šansoniérka Renata Drössler a pianista Michal Worek připravili výběr z mezinárodních i československý šansonových hitů. Nebudou chybět autorské perly z pera Renaty Drössler, Michala Worka, Petra Ožany, Marty Balejové a mnohých dalších.

V době, kdy je hudební průmysl zaplaven komerční hudbou a rychlými hity, přinášejí šansony Renaty Drössler cestu pro duši a emoce. Hluboké texty a melodie vybízejí k zamyšlení a poskytují útočiště pro ty, kteří hledají hlubší smysl v hudbě.

Během její kariéry jí mohli vidět diváci v pražském Semaforu či v řadě populárních muzikálů Antoinetta, královna Francie, Dracula či Edith a Marlene v Divadle pod Palmovkou a ve stovkách dalších vystoupení.

Pražský Phenomen Music Bar je možné znát z vysílání populárního pořadu Na stojáka. Je to music bar, ve kterém začíná Renata Drössler vystupovat se svým pořadem Chanson mon amour Velkorysé prostory a catering umožní, aby si mohli její vystoupení řádně vychutnat všichni hosté. První drink před vystoupením si můžou účastníci dát již od 18:30. Vystoupení začne v 19:30, předpokládaný konec 22:00. Samozřejmě můžou lidé zůstat i déle, personál jim bude rád k dispozici. Na účastníky čekají 2 hodiny šansonů. Šanson je charakteristický svou poetičností a emotivní náplní, což umožňuje posluchačům hlubší emoční a intelektuální propojení s hudbou. Nabízí posluchačům širokou škálu perspektiv a zážitků.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články