Samu Haber

16. 10. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.rockcafe.cz/
Místo
Rock Café
Národní 116/20, Praha
zobrazit na mapě

Finský zpěvák Samu Haber se svými baladami a pop-rockem bude mít svou českou premiéru v pražském Rock Café 16. října 2024.

Sedmačtyřicetiletý zpěvák a skladatel Samu Haber je mistrem poprockových balad, někdejším frontmanem úspěšné finské skupiny Sunrise Avenue, která od roku 2002 vydala celkem pět alb – prvních tří desek se celosvětově prodalo přes dva miliony. Haber byl hlavním autorem všech hitů Sunrise Avenue (Lifesaver, Hollywood Hills, Fairytale (Gone Bad), Heartbreak Century a především svého mistrovského díla, singlu Hollywood Hills). V roce 2022 vydává svou první sólovou desku Pelastetaan maailma, zpívanou ve finštině, která vylétla do čela finských hitparád. Vystupuje na skandinávských festivalech pro tisíce diváků, jeho turné jsou vyprodaná během několika hodin. Haber skládá další písničky a vystupuje jako porotce v televizních soutěžích v Německu.

Letos Samu Haber příchází s ochutnávkami ze svého připravovaného alba, které bude zpívané v angličtině. Dosud vyšel singl Gimme Your Hand a Samu oslaví vydání velké sólové desky šňůrou po evropských klubech – do Prahy zavítá poprvé. Pro fanoušky Toma Odella a George Ezry je to skvělá příležitost poznat jejich skvělou severskou konkurenci.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články