Sean Koch

27. 10. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.cafevlese.cz
Místo
Café V lese
Krymská 273/12, Praha
zobrazit na mapě

Indie-folkové písně Seana Kocha, obsahující africké i západní vlivy, si jen na Spotify pustilo více než 90 milionů posluchačů a další novinky jsou na cestě. V létě vydává nové pěti skladbové EP a prvním letošním singlem je skladba See You Shine. Na podzim Sean vyráží s kapelou na turné po Evropě se zastávkou v Praze, konkrétně 27. října 2024 v Café V lese.

Charismatický Sean Koch je zpěvák, písničkář a skladatel, který vyrůstal poblíž oceánu ve vesnici Kometije u Kapského Města v Jižní Africe. Společně s přáteli, mezi které patří třeba Jeremy Loops nebo Alice Phoebe Lou, trávil spoustu času s kytarou na plážích a žil svůj surfařský sen. Právě na pláži ostatně vznikla většina písní z jeho debutového alba Your Mind is A Picture z roku 2019, po kterém následovalo v roce 2022 album Subtle Affection.

Hudba Seana Kocha je plná slunce a pozitivní energie. Sean dokáže propojit jednoduchou, přímočarou melodii se smysluplnými, hlubokými texty. Jeho hudba je osobitá kombinace indie-folku, ambientu, reggae a surf style.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články