Sematary and The Haunted Mound

17. 6. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.meetfactory.cz
Místo
MeetFactory
Ke Sklárně 15, Praha
zobrazit na mapě

Americký rapper, producent a skladatel Sematary po roce opět vystoupí v Praze 17. června 2024, tentokrát v MeetFactory.

Temný obraz undergroundového rapu: Sematary and The Haunted Mound v Praze.

Americký undergroundový rapper Sematary míchá temný trap, black metal i emo witch house. Po společné americké tour se Suicideboys se s kolektivem The Haunted Mound vrací v červnu do Evropy. Spolu s ním dorazí i členové The Haunted Mound – Hackle, Buckshot, Anvil a Oscar18. Vstupenky budou v prodeji od 26. ledna na webu Fource a v sítích GoOut. O den dříve k nim bude mít přístup členstvo věrnostního programu Fource Friends po registraci na fource.cz.

V první kapele hrál Zane Steckler aka Sematary už ve svých jedenácti. Skrze alba Chief Keefa anebo Salem začal pomalu hledat vlastní zvuk, a když v patnácti viděl koncert Yung Leana, rozhodl se sám začít rapovat. Po dokončení střední školy založil kolektiv The Haunted Mound. Jeho vizí bylo spojovat umělce s podobným vkusem. Těm pak sám produkoval tvorbu a tvořil silnou vizuální identitu, která se opírá o obskurní memy i estetiku true religion. Nedávno dokonce label přestěhoval do společného domu, který pojmenoval Butcher House. Příhodné vzhledem k tomu, že zde dříve opravdu pracovali řezníci.

Na rok 2024 chystá společný track s Chief Keefem i EP King of the Graveyard složené výhradně z blackmetalových samplů. První singl Wendigo napovídá, že Prahu čeká ještě masivnější koncert, než když Sematary v roce 2023 vyprodal klub Fuchs2.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články