Šibenice

4. 10. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Divadlo
web
https://www.divadlobravo.cz
Místo
Divadlo BRAVO!
Branická 63, Praha
zobrazit na mapě

Taneční představení Vivid Dance Company.

Strach z neznáma, samoty či zapomění, strach z toho, že udělám chybu, nenajdu pravou lásku nebo svou lásku navždy ztratím.

Lidé, ať už si to umí přiznat či ne, se bojí mnoho věcí. Je pravděpodobné, že každý něčeho jiného. Stráží si svá tajemství jelikož je dělají zranitelnými a křehkými. Ovšem skoro všichni mají jeden strach společný. Strach natolik mocný, že člověka dokáže paralyzovat a přimět dělat i ty nejpochybnější věci, které si lze představit. Strach ze smrti.

Divadelní představení Šibenice by se dalo brát jako taková úvaha, která pojednává o společnosti, jednotlivcích, lásce, naději, krutosti, laskavosti, ale také například o tom na jak strašné podmínky jsou lidé schopni se adaptovat a jaké hrůzy se pro nás mohou stát naprosto přirozené. Šibenice jako taková je vlastně pouhým předmětem, jehož úlohu určili lidé. Většina jí může považovat za nástroj čirého děsu, někdo může v tomto nástroji vidět možnou naději či spásu. Mohou být i tací, pro které je tento předmět zdroj zábavy, tak či onak šibenice je pouhým seskupením dřeva, hřebíků, lana a kovu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články