Signal Forum

11. 10. 2024 - 12. 10. 2024, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://praha.camp/
Místo
CAMP – Centrum architektury a městského plánování
Vyšehradská 51, Praha
zobrazit na mapě

Signal Festival rozšiřuje svůj ekosystém o edukační platformu. Nový projekt Signal Forum curated by Sensorium & Signal Festival – konference, která spojuje umění, vědu a technologie, si klade za cíl přitáhnout pozornost všech, kdo se zajímají o aktuální trendy 21. století. Nabídne hlubší porozumění moderního světa a ukáže, jak se vypořádat s rostoucí složitostí ekosystému lidí, strojů a aplikací. Připraví na výzvy budoucnosti a pomůže lépe se orientovat v nynějších realitách. Účastníci pochopí, že měnit svět je normální. Seznámí se s odvážnými vizemi, ambicemi a zažijí atmosféru digitální revoluce.

Během dvoudenního přednáškami a diskusemi nabitého programu se propojí umělci/kyně, designéři/rky, profesionálové/ky z oblasti digitálního umění, programátoři/rky, podnikatelé/ky, výzkumníci/e, studenti/ky a všichni, kteří sledují aktuální trendy a spoluvytváří udržitelný život.

Akci pořádá Signal Festival (CZ) ve spolupráci s organizací Sensorium (SK). Signal Festival je největší přehlídkou digitální kultury v Praze. Za 11 let přivítal více než 4,5 milionu diváků. Sensorium je komunita lidí působících v digitálním umění a kultuře stimulující přemýšlející a předvídavou společnost.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články