Sinatra Tribute

12. 7. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Gastronomie
web
https://www.manesrestaurant.cz/
Místo
Art Restaurant Mánes
Masarykovo nábř. 250/1, 110 00 Nové Město, Praha
zobrazit na mapě

Nejznámější hity Franka Sinatry zazní ve výkonu umělců, kteří budou doprovázeni klasickými hudebníky, a to operním pěvcem Danielem Klánským a operní divou Karolínou Cingrošovou.

Před koncertem si návštěvnicto může dopřát signature večeři, která se skládá ze tří chodů a vychází z tradiční pražské kuchyně 30. let. Menu připravuje šéfkuchař Art restaurace Mánes Jaroslav Zahálka, který je bývalým členem Club des Chefs des Chefs (klub, který sdružuje kuchaře, kteří připravují menu pro hlavy státu). Informace a fotografie menu jsou k dispozici zde.

Celá akce trvá dvě a půl hodiny, s tříchodovou večeří začínající v 19:00, následovanou koncertem s hity Franka Sinatry ve 20:00. Program koncertu je rozdělen do dvou částí, s krátkou přestávkou, během které si hosté mohou objednat nápoje, relaxovat a užívat si výhled na řeku.

Menu:

  • Polévka – Hráškový krém, máslové krutony, fava fazolky, bazalkový créme fraiche, olej z řeřichy, afila klíčky
  • Hlavní chod – Hovězí po Burgundsku, na červeném víně, smažená hlíva ústřičná, cibulky, bramborovo-celerové pyré (vegetariánské: Steak z pečeného květáku, pyré, divoký brokolice, ořechová chuť s pecorino sýrem)
  • Dezert – Dukátové buchtičky, vanilkovým krém

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články