Snowflakes

16. 3. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Divadlo
web
http://www.jatka78.cz/
Místo
Jatka78 - velká scéna
Bubenské nábřeží 306/13, Praha
zobrazit na mapě

Snowflakes je show autentických zpovědí, muzikál, činohra, fashion show, živá upoutávka na film Amerikánka a další kapitola příběhu o tom, že naději, pokud se jí člověk nerozhodne vzdát sám, nikdo mu ji vzít nedokáže.

Film Amerikánka našel svou energii nejen ve skutečném příběhu, letech práce na filmovém scénáři, jeho následné adaptaci do divadelní inscenace či ve svých tvůrcích, ale především ve výjimečném dětském kruhu interpretů, který vzešel z dětských domovů a vydělených skupin spojených s dětmi z rodin. Dětský kruh, který stojí na autenticitě osudu každého z nich.

Konkurs, společné sehrávání, pochopení skupinové energie, důvěra, nový smysl, natáčení, nové vztahy, nové naděje i směřování, způsob, jak se dostat ze začarovaného kruhu vlastního osudu, a šance konečně někomu ukázat, co v nich vězí a jakou mají chuť bojovat a překonávat své handicapy. To všechno se otisklo do vznikajícího filmu a stalo se jeho dalším smyslem.

Cesta k filmové Amerikánce vedla přes několik podob Amerikánky divadelní, vrací se tedy ke svým kořenům a dává divákům jedinečnou šanci zažít energii a smysluplnost integrace těchto neobyčejných dětí plných energie, radosti a odhodlání.

Vhodné pro diváky starší 10 let.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články