Sterac + Nastya Muravyova + Pink Concrete

9. 12. 2023 22:00, Praha

Typ akce
Koncert
Místo
Bike Jesus
ostrov Štvanice 1125, Praha
zobrazit na mapě

Průkopník amsterdamské elektronické hudby Steve Rachmad je známý pod celou řadou aliasů, které pokrývají rozmanitost a šíři jeho tvorby. Do Bike Jesus přijede jako Sterac, známý svým zaměřením na dark techno. Jeho diskografie plná signifikantních kousků je rozprostřená na žánrově určujících značkách jako M-Plant, Tresor, Klockworks, Afterlife, Mote Evolver, Indigo Aera a Delsin. Díky svému úsilí a nezávislému přístupu se Sterac stal pravidelným hostem mnoha klubů a hudebních eventů jako Awakenings v jeho rodném městě, Berghain, festival Movement v Detroitu, Fabric v Londýně, Loft v Barceloně, D-Edge v Sao Paulu a další.

Druhým jménem sobotního lineupu je Kyjevská rodačka Nastya Muravyova. Na ukrajinské hudební scéně se proslavila hraním na kultovních parties Cxema, které jí otevřeli dveře na hudební scénu Krakowa, Prahy nebo Berlína. Byla součástí lineupů polského Unsound festivalu, slovenské Pohody a mnoha klubových nocí v berlínském Berghainu.

Trojici uzavírá istanbulský, v Praze usazený DJ a producent Pink Concrete, který sebe popisuje jako někoho, kdo „se růžovými doteky dotýká betonové hudby“. Na lokální scéně je známý také díky organizování událostí Kave, Anormal a v poslední době především Hereandthere a Pinkies.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články