Štístko a Poupěnka: Pojď si hrát!

27. 9. 2024 17:00, Kamenice

Typ akce
Pro děti
web
http://kckamenice.cz/
Místo
Kulturní centrum Kamenice
Ringhofferovo náměstí 434 251 68, Kamenice
zobrazit na mapě

V představení Pojď si hrát! se děti opět se setkají s panem Doremi, Honzíkem a samozřejmě se Štístkem a Poupěnkou. Na začátek si všichni pořádně zaskáčou s písničkou Skáčeme a také zalétají s Letí, letí. Konečně splní přání malým divákům, kteří se tak dlouho těšili na Jojojo, nenene. Štístko a Poupěnka naučí děti jejich verzi táborového hitu Když jsi šťastný.

Pro Honzíka i broučky je dále připravena hra, ve které budou hledat ukryté písničky. Zopakují si hodiny a hlavně čtvrt, půl, třičtvrtě i celou s Tik ťak. Diváky navštíví i Loleta Popleta, která plete páté přes deváté. A také její starší sestra Káča, která si zatancuje na Čert a Káča. Aby toho nebylo málo, Princ Bajaja bude zachraňovat princeznu před zlým drakem. Představení nevynechá ani vlka, který si v lese bude leccos dovolovat. Ochranáři ho ale dají do latě písničkou Vlk a lesní patrola. Nezapomenou ani na zvířata v Africe s Hakuna matata a pak zadupou bacily s Brontosaurem.

Tolik písniček by vystačilo na jeden Bláznivý den. Hlavně, že bude Elo Elo veselo, protože Ňufáček všem představí svoji novou plyšovou kamarádku. Podaří se Honzíkovi a malým divákům uhodnout všechny písničky? Nebo se jim o tom bude jenom zdát v písničce Snílkové.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články