The Ashtrays (křest alba) + Après Vu + další

30. 11. 2023 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.facebook.com/klubfamu2017/
Místo
Klub FAMU
Smetanovo nábřeží 2, Praha
zobrazit na mapě

Kapela The Ashtrays křtí svoje debutové album Go Cats! 30. listopadu v klubu FAMU.

The Ashtrays, kapela co se zrodila v duchu rock'n'rollových „padesátek“, jako výsledek hledání nového zvuku, který v sobě spojuje ducha minulého století a energii dnešního zvuku. Na začátku listopadu vyšlo jejich debutové album Go Cats! a odjeli k němu tour ve Vídni, v Brně a Bratislavě.

Nevystoupí ale pouze The Ashtrays, v klubu Famu zahrají taky Après Vu, indie popová kapela z Prahy, jejich hudba se zabývá různými tématy od každodenního života až po otázky odcizení a identity. Jejich minimalistický přístup k hudební tvorbě zakořeněný v emocích a vyprávění příběhů působí melancholicky, avšak vždy s nádechem naděje.

Dále vystoupí také The Opening Act, kluci z „vyšší dívčí“, co si rádi hrají se zvuky a s pomocí kytarových efektů a červených kláves přenesou každého do světa psychadelickýho rocku. Jejich texty, které hudba doprovází vypráví o krizích dnešního světa, ale také o nešťastné lásce a zvratech v přátelství a lidech v budoucnosti.

Vystoupí i skladatelka Antonie, její výraz je postavený hlavně na zpěvu s živým kytarovým doprovodem opřeném o kompozice vlastní produkce, kterou si pouští do pozadí.

O afterparty se postará resident Love parties S.Tian, známý pro své energické sety plné samba rytmů.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články