The Gaslight Anthem + support: Spanish Love Songs

25. 6. 2024 19:15, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.roxy.cz/
Místo
Roxy
Dlouhá 33, Praha
zobrazit na mapě

Americká rocková kapela The Gaslight Anthem vystoupí 25. června v pražské Roxy. Z New Jersey dorazí do Prahy s novou deskou. Jako support vystoupí kalifornská pop punková kapela Spanish Love Songs.

Rockeři z New Jersey, The Gaslight Anthem, se vydávají na turné po Velké Británii a Evropě a nevynechají ani Prahu. 25. června 2024 představí svým fanouškům v klubu Roxy novou desku. Čekalo se na ni devět let, vyšla 27. října 2023 – kombinace rocku, punkových vlivů a folku. Kapela měla sedmiletou pauzu, po letech se vrací v plné síle, s novým albem History Books. Úvodní song stejného jména s kapelou nazpíval Bruce Springsteen. Deset tracků na desce zkoumá vše od smrtelnosti přes duševní nemoci až po nejrůznější rozměry nejistých mezilidských vztahů.

„Velká část téhle desky se zabývá vším tím špatným, co ve světě vidíme. Je o složitých věcech, kterými v životě procházíme a o tom, jak se s nimi můžeme vyrovnat,“ říká zpěvák a kytarista kapely Brian Fallon. „Myslím si, že odpověď je skrytá v tom, že jsme v tom všichni společně. To určitým způsobem pomáhá, když víte, že každý se musí s něčím vypořádávat, přestože to není snadné. Hlavní message toho alba je empatie,“ dodává.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články