The Spinnin Tour: Madison Beer

10. 3. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.sasazu.com/cs
Místo
SaSaZu
Bubenské nábřeží 306, Praha
zobrazit na mapě

Americká zpěvačka, producentka a skladatelka Madison Beer se v rámci The Spinnin Tour představí také v Praze, a to 10. března 2024, kdy vystoupí v klubu SaSaZu. Velkou radost slibuje i support – na evropskou část turné totiž s Madison vyráží polský objev Jann a zpěvačka Jillian Rossi.

Madison Beer je skladatelka, producentka a autorka platinových nahrávek. Od svého hudebního debutu ve 12 letech se Madison vyvinula v dynamickou a všestrannou umělkyni, jejíž zvuk v sobě spojuje vlivy popu, R&B a soulu se silným, emotivním vokálem. S více než 2,4 miliardami streamů po celém světě si Madison vytvořila početnou fanouškovskou základnu a získala uznání kritiků za směs oduševnělých melodií, hlasového rozsahu a introspektivních textů, které zkoumají složitost lásky, zlomeného srdce a sebepoznání.

Nedávno Madison vydala své uznávané druhé studiové album Silence Between Songs, na kterém se autorsky a producentsky podílela na všech písních. Album obsahuje singly jako Reckless, který získal více než 400 milionů streamů po celém světě, letní hymnu Home to Another One a filmovou Spinnin.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články