The.Switch + Severals

2. 5. 2024 20:00, Plzeň

The.Switch
Typ akce
Koncert
web
http://www.podlampou.cz/
Místo
Divadlo Pod lampou
Havířská 11, Plzeň
zobrazit na mapě

The Switch zavítají v rámci svého Skrytý místa tour do plzeňského Divadla Pod lampu 2. května 2024. Doprovodí je kapela Severals.

Ikoničtí crossoveroví The.Switch vyrážejí po několika letech na klubové turné. Ke své nové, kladnými recenzemi oceňované, desce Skrytá místa vyrážejí na několik zastávek. Na tyto koncerty si sebou přizvali mladé a dravé Severals, kombinující prvky moderního metalu a elektroniky, kteří před nedávnem vydali svůj nový singl Dejavu a v zápětí také jeho remix pod hlavičkou producenta Inhuman.

Za skoro třicetiletou existenci stihli The.Switch potěšit své fanoušky jedenácti alby a několika singly. Mimo těch se také představili v dokumentu The.Faith, který mapuje proces vzniku jejich desky z roku 2016. The.Switch patří mezi nejzkušenější kapely ve svém žánru díky stovkám odehraných koncertů, festivalových vystoupení, nebo předskakování zahraničním hvězdám jako např. KoRn (Tesla Arena, Praha), Anthrax, Skindred, Karnivool, Disturbed a mnoho dalších. Neustálým posouváním svých hranic stále patří mezi velmi aktivní a progresívní kapely a jsou častou inspirací mnoha začínajícím mladým muzikantům.

Severals mají za svoji osmiletou existenci na kontě vystoupení na předních festivalech, jako Rock for People, Brutal Assault, Fajtfest, Basinfirefest a dalších, stejně jako vystoupení v zahraničí, jmenovitě v Polsku, Rumunsku, na Ukrajině, ve Švýcarsku a v Německu, ať už jako headliner, nebo spolu s dalšími kapelami, například Bad Omens, Aviana, Atena, Solence a další. Jejich dosud poslední řadová deska z roku 2022 Algorithm získala řadu pozitivních hodnocení a s novým singlem Dejavu posouvají hranici své tvořivosti ještě dál.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články