Tinnitus: Podpůrná skupina

26. 2. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.skautskyinstitut.cz/staromak/
Místo
Skautský institut na Staromáku
Staroměstské náměstí 4, Praha
zobrazit na mapě

Kdo má osobní zkušenost s pískáním v uších/tinnitem? Nezisková organizace Neticho pořádá pravidelné setkání v Praze. Cílem je vytvoření bezpečného prostoru pro vzájemnou podporu, pochopení i sdílení toho, jakým způsobem se s tinnitem každý vyrovnává. Diskuze se bude vyvíjet podle aktuálních témat, která přinesou sami účastníci. Základem je vzájemný respekt a otevřenost.

Koordinátorkou skupiny je Adéla Tauchmanová, studentka navazujícího magisterského programu psychologie na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Na stejné fakultě předtím získala bakalářský titul. Kromě studia psychologie se v současnosti věnuje různorodé práci s dětmi, její srdcovou záležitostí je práce s dětmi z pěstounských rodin v Centru pro rodinu Klubko. V minulosti pracovala mimo jiné v organizacích Sue Ryder a Barevný svět dětí. Absolvovala základní kurz krizové intervence. Adéla má osobní zkušenost s tinnitem.

Upozornění: Skupina nebude sloužit jako náhrada psychiatrické a psychologické péče, pokud někdo trpí závažnými potížemi, je doporučeno se obrátit na odborníky v této oblasti.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články