Top Dream Company – Hotovo dvacet

26. 9. 2024 20:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.musicbar.cz/
Místo
Lucerna Music Bar
Vodičkova 36, Praha
zobrazit na mapě

Kapela Top Dream Company slaví dvacetiny! Jedenáct muzikantů špičkové funkové kapely, k tomu spousta hostů a navíc křest nového alba – to vše navštěvníky čeká 26. 9. v Lucerna Music Baru na koncertě, který TDC nazvali Hotovo dvacet.

Během doby svého trvání dokázala kapela vydat 5 alb, zahrát stovky koncertů po Česku i po Evropě, potkat se na podiu s Kool and the Gang, Corym Henrym nebo Victorem Wootenem a hlavně roztancovat každé publikum a rozdat bezpočet úsměvů i uznalých „stank face“ pohledů. V hudbě vycházejí hlavně z funku, ale kombinují ho z popem, rapem i soulem. V posledních letech se navíc TDC pevně usadili v českých textech, takže jsou posluchačům ještě blíž.

Jádro TDC tvoří trumpetista a kapelník Petr „Harmy“ Harmáček spolu se zpěvákem a frontmanem Jakubem Vaňasem. Ty doplňují vrcholoví čeští muzikanti se zkušenostmi z největších pódií s největšími jmény. Pro tento večer si navíc pozvou hosty, kteří kapelou buď prošli nebo v ní zanechali výraznou stopu. Těšit se tak můžete na Evu Burešovou, Ondřeje Rumla, Martinu Bárta, Alfonse Llupiho a mnoho dalších.

Každá TDC párty stojí za to, ale když se tentokrát spojí s oslavou narozenin a křtem nového alba, bude se ten večer těžko v Praze hledat žhavější klub.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články