Tři taškařice

23. 5. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Divadlo
web
http://www.divadlodobeska.cz
Místo
Divadlo Dobeška
Jasná I 1181/6, Praha
zobrazit na mapě

Tři krátké autorské inscenace plné humoru a hudby. Muzikál Maturák! diváky zavede na jeden bláznivý ples, hříčka Romanovo velmi pozdní dopoledne pobaví kaskádou roztomilých absurdit a večer zakončí kabaretní nálož scének a písní Kablavejš.

Maturák!
Půlhodinový muzikál diváky provede večerem a nocí, kdy má 4.B svůj maturitní ples. Obleky, šerpy, hudba, tanec, učitelé, rodiče, alkohol a hlavně spolužáci. Diváci si spolu s maturanty budou moci vychutnat bizarní přechodový rituál s ironickým nadhledem, muzikálovou oslnivostí a plátkem citrónu.

Romanovo velmi pozdní dopoledne
Na scénu přibíhá Roman s růží v ruce. Je nervózní, neboť čeká na svou přítelkyni Julii, s níž se chce zasnoubit. Čeká, čeká, čeká a Julie stále nejde. Roman si najednou uvědomí proč: zapomněl její roli obsadit. Úderná hra o zoufalém herci, který se pokouší zachránit nejapnou situaci.

Kablavejš
Čili Kabaret Lacinejch Vejšplechtů je nálož zábayv podobná besídkám divadlo Sklep. Různorodé činoherní skeče a hudební čísla jsou poskládány do peprné mozaiky, která prozradí o lidech především to, co lidé nechtějí vědět. Cukrující milenci, nesnesitelné spolubydlící, dávní spolužáci i breberky ve vlasech rozehrají s rozezpívají situace, které jsou o to zábavnější, že se v nich diváci sami ocitli.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články