Ukončete nástup, jedem zpátky do pohádky

17. 6. 2024 14:00, Praha

Typ akce
Divadlo
web
http://www.jatka78.cz/cs/azyl78
Místo
Azyl78
Výstaviště, Praha
zobrazit na mapě

Obyčejný svět může být nudný. Ale ten pohádkový? Ten je plný zábavy a dobrodružství. Diváky čekají tři pohádky, o kterých budou ještě dlouho vyprávět všem svým kamarádům. A ani letos nebudou chybět cirkusové a výtvarné dílny. V pohádkové říši jménem Azyl78 na diváky zkrátka čeká hora zážitků.

Nosálci: Digitime
Představení o digitální zamořenosti a dětských starostech s humorem i vážností.
Věděli jste, že nadužívání chytrých telefonů může způsobit úzkost? A že se proti tomu dá bránit? Jak to asi dopadne, když se na jevišti zjeví obří mobilní telefon? Něco nám říká, že to bude mít dobrý konec.

My kluci, co spolu chodíme: Mami, tati, kluci říkali…
Interaktivní pohádka založená na dětském šibalství a fantazii, kdy se z malých diváků a divaček stávají režiséři a režisérky svojí vlastní pohádky.

Malé divadélko: O Palečkovi
Pohádka o poněkud zvláštním klučíkovi Palečkovi, který vyzrál na lakomého kupce. V podání dvou nejmilejších herců, loutek a hudebních nástrojů. I živá muzika totiž může být vypravěčem příběhů. Zkrátka klasická pohádka v neobvyklém provedení. Jak asi bude vypadat Paleček?

Dílny
Bez prostoru k tvorbě a zkoušení nových věcí by se tato akce neobešla. Letos jsou nachystané cirkusové i výtvarné dílny. Cirkusová dílna nabízí vyblbnutí i spoustu nových možností, jak pracovat s vlastním tělem. Ve výtvarné dílně se účastníci mohou proměnit v piráta, šamana nebo třeba indiána a vyrobit si masku.

Vhodné pro diváky starší 3 let.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články