Večer legend 2024: Metallica Revival Beroun + Pumpkins + Iron Maidnem

4. 10. 2024 18:30, Brno

Typ akce
Koncert
web
http://www.semilasso.cz
Místo
KC Semilasso
Palackého Třída 126, Brno
zobrazit na mapě

Tribute kapely Metallica, Helloween a Iron Maiden na jednom pódiu v brněnském KC Semilasso v pátek 4. října od 18:30.

V pátek 4. října proběhne v brněnském Semilasse večer ve stylu Hard and Heavy, který představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy Metallica, Helloween a Iron Maiden.

V line-upu nebude chybět Metallica Revival Beroun – český revival Metallicy, který má za sebou řadu vystoupení v ČR i zahraničí včetně velkých halových show. Výběr jejich repertoáru spadá do celého období tvorby Metallicy. Na pódiu je k vidění stejná sestava bicích, jako má Lars Ulrich, typický explorer Jamese Hetfielda nebo kytarový zesilovač Mesa Boogie, který používá Kirk Hammett.

Premiérově na akci vystoupí tribute show německé skupiny Helloween. Kapela Pumpkins byla založena v roce 2020 a zakládá si na věrné interpretaci „Helloweenů“. Jedná se o jediný tribute band této kapely působící v Evropě – posluchači se mohou těšit na skladby I Want Out nebo Future World v podání mladých, nadšených muzikantů. Svým smyslem pro detail a živým vystupováním posluchače vrátí zpět na konec minulého tisíciletí, kdy svět mohl Helloween slyšet poprvé.

Zahraničním zástupcem tribute kapel na akci bude skupina Iron Maidnem z Maďarska, která existuje již od roku 1996. Název kapely je založen na slovní hříčce, protože „majdnem“ znamená v maďarštině „téměř“. Kapela si zakládá kromě věrného zvuku také na velké podiové show ve stylu Iron Maiden. V repertoáru mají přes 60 skladeb a na koncertech zaznívají kromě osvědčených klasik také méně často hrané písně jako třeba Alexander the Great nebo Only the Good Die Young.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články