Veletrh hodinek SEW – Salon Exceptional Watches 2024

22. 11. 2024 - 23. 11. 2024, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.zofin.cz/
Místo
Palác Žofín
Slovanský ostrov 226, Praha
zobrazit na mapě

Veletrh hodinek SEW chystá jubilejní ročník. Letos proběhne již po desáté.

Veletrh výjimečných hodinek SEW proběhne letos v listopadu, a to opět v Paláci Žofín. Desátý ročník slibuje v posunutém termínu větší množství vystavovatelů a několik velkých překvapení. Sérii přednášek opět okoření unikátní rozhovory a přednášky.

V pořadí 10. ročník největší výstavy hodinek ve střední Evropě, Salon Exceptional Watches – SEW, proběhne v posunutém termínu, a to na konci listopadu. Ve dvou dnech, pátek a sobotu 22. a 23. 11. 2024, přivítá milovníky horologie, sběratele hodinek a představitele špičkových hodinářských značek v historických sálech pražského Paláce Žofín. Stejně jako v předchozích letech budou nejenom v hlavním sále, ale i v přilehlých místnostech, prezentovány nejnovější modely náramkových hodinek z více než 8 zemí světa a chybět samozřejmě nebudou ani zástupci z České republiky a Slovenska. Na desátém ročníku bude rozšířena výstavní plocha a návštěvníci se také mohou těšit na několik velkých překvapení.

Během posledních let se výstava vyprofilovala a stala se klíčovou pro všechny, kdo obdivují hodinářské umění a jemnou mechaniku. Její expozice jsou živoucím odrazem bohaté historie a neustálých inovací v dynamicky se rozvíjejícím sektoru, jehož obdiv i u nás neustále roste. „Nedávno jsme se vrátili z Watches and Wonders a musím říct, že jsem nadšený z toho jaký je o SEW zájem a jaké značky a osobnosti máme již potvrzené. Na desátý ročník také chystáme několik velkých překvapení a změn. Doporučuji si tedy termín 22.–23.11. zapsat do kalendáře,“ řekl Jan Pokorný, ředitel výstavy SEW.

Veletrh SEW přitahuje s každým ročníkem přední světové značky – od renomovaných horologických domů po průkopnické start-upy. A ani letošní rok nebude jiný. Salon i letos nabídne unikátní možnost vstoupit do světa nezávislých hodinářů, jejichž řemeslné dovednosti a kreativní přístupy poskytují návštěvníkům fascinující vhled do současných trendů. Toto vnímání podpoří i cyklus přednášek Igora Siroty, který se stejně jako v posledních letech, zasadí o zajímavý obsah a unikátní hosty.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články