Víkendové protažení před Crossem

18. 5. 2024 10:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.crossclub.cz/cs/
Místo
Cross Club
Plynární 23, Praha
zobrazit na mapě

Mnoho lidí miluje noční život, ale jak často vrací svému tělu ty dlouhé noci v opojení alkoholu a nekonečného tancování do ranních hodin?

Víkendové protažení před Crossem startuje již 18. 5. a zájemci se budou moci těšit na to výběr z těchto dvou sfér – hudby, pohybu, a jejich propojení. Dají si vše od jemného protažení za doprovodu melodického liquidu, po pořádnou „makačku“ jako na párty s ostřejším zvukem. 18. 5. se začíná s lektorkou Šarlotou Konšelovou, která provede pohybovou praxí vycházející z jógových pozic s principy zdravého pohybu. Na začátku účastníci aktivují dech a posléze se začnou systematicky rozhýbávat – od jemnějšího stylu k intezivnějšímu. Na závěr čeká relaxace za účelem uvolnění celého těla.

Lekce bude vhodná pro všechny úrovně – pro zkušené cvičence i pro začátečníky, kteří se rádi hýbou. K tomu bude na vlně drum and bassu svým liquid mixem unášet Mantis z Bassídka crew.

Verča a Nikol si připravily odpovědi potenciální dotazy:

  • „Proč bych měl/a přijít?“
    • „Protože tělo pro nás stále pracuje, díky němu prožíváme, cítíme, plníme si svá přání a touhy, díky němu lásku dáváme i přijímáme. A neměli bychom zapomínat mu to vracet pravidelným pohybem.“
  • „Co si vzít s sebou?“
    • „Jogamatku, vhodné oblečení a pití. A třeba i ručník.“

Kapacita je omezena, proto je doporučeno si zakoupit své místo co nejdříve.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články