Zahájení Léta v centru

15. 6. 2024 14:00, Ostrava

Typ akce
Ve měste
Místo
Pavilon
Černá louka 3235, Ostrava
zobrazit na mapě

Kdo by neznal Šmouly? Lidé se mohou přenést s organizátory do šmoulí vesnice a užít si s dětmi spoustu zábavy! Mohou si v klidu posedět, dát si pivko, drink…, a o děti bude mezitím skvěle postaráno. Spousta tvoření, her a další zábavy, u kterých se rozhodně nikdo nebude nudit, a navíc si vysoutěží šmoulí odměnu! V průběhu odpoledne budou odehrány interaktivní pohádky v podání Divadla Milana Šťastného, a to hned ve dvou časech. Mohou se k dětem přidat i dospěláci? V podvečer se uskuteční tančírna flamenca pro velké i malé.

  • Hry bez hranic – prostorové hry a soutěže a spousta zábavy, u které se rozhodně děti nebudou nudit.
  • Malování Šmoulů – relaxace, zábava, ale i podpora kreativity a barevného vnímání. Děti si namalují svého Šmoulu dle předlohy či svých představ.
  • Malí cukráři s Luckou – přijdou si s dětmi ozdobit šmoulí perníčky, osladit sobotu a užít si spoustu legrace.
  • Malování na obličej – chtějí se vaše děti stát Šmoulem nebo raději vílou či Spidermanem? O správnou „fasádu“ se postarají holky z týmu Uniface.
  • Divadlo Milana Šťastného – pásmo tří krátkých pohádek s písničkami, loutkami a maskami hned ve dvou časech! První představení od 15 a druhé od 17 hodin.
  • Pohádkový kvíz – znají pohádky a pohádkové postavy? Ověří si své znalosti a zažijí s dětmi spoustu legrace.
  • Tančírna flamenca – v hodinovém workshopu pro velké i malé se budou především bavit! Vytáhnou z flamenca ty nejjednodušší prvky tak, aby je pochytily všichni včetně dětí. Vyzkouší si flamencové potlesky, specifickou ladnou techniku paží a postaví si velmi krátkou vazbu na slavnou skladbu Volare od Gypsy Kings.
  • Děti a zdraví – stánek VZP – balanční plošina, skládačka lidského těla, vitamíny a mnoho dalšího, Wellnes club paradise – Měření tukové tkáně pro všechny účastníky akce.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články