Zázračná písně krajina 20 LET: Aneta Langerová

13. 7. 2024 20:30, Brumov-Bylnice

Helena Kadlčíková
Typ akce
Koncert
web
https://www.hradbrumov.cz/
Místo
Hrad Brumov - hradní amfiteátr
Synkové čp. 942, Brumov-Bylnice
zobrazit na mapě

Jak krásné je být s Vámi 20 let aneb Aneta Langerová slaví hudbou. Je jedna zázračná krajina, kde každému zní jeho píseň jediná…

V roce 2024 oslaví Aneta dvacet let, které zasvětila cestě za svým hudebním snem. Aneta děkuje všem, kteří u toho byli – fandili, zpívali, hráli, tančili. Vroucím přáním Anety je, aby se slavilo – jak jinak – hudbou po celý rok na samostatných koncertech s její milovanou kapelou a smyčcovým triem po celém Česku i na Slovensku. Těšit se účastníci můžou na výpravné aranže písní, které Aneta připravila společně s producentem, kapelníkem a klavíristou Jakubem Zitkem, i na další hudební překvapení.

„Když jsem vstoupila do světa písní, začala jsem tím vyprávět příběhy druhým a cítila chvění něčeho většího. Něčeho, co nás všechny přesahuje a zároveň drží pohromadě jako jednotlivce ve vztahu k sobě samému, k rodině, přátelům, ale nakonec i k celé společnosti. Tato zázračná písně krajina mě vtáhla do svých tajů a od té doby si připadám jako poutník, který objevuje stále nové a nové podoby života. A mám takové tušení, že tahle cesta nikdy neskončí,“ říká Aneta.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články